Nis sezoni i ri i emisionit “Provokacija”

20:01 | 06/09/201920:010

Këtë të premte rifillon programi “Provokacija”. Gazetari Mustafa Nano do të presë dy herë në javë të ftuar të ndryshëm me të cilët do të bisedojë mbi politikën, kulturën, artin e mbi çështje të tjera në Shqipëri e në botë.

Studio e “Provokacijas” do të jetë e hapur për të gjithë, ku të ftuarit do të kenë mundësi të thonë çfarë mendojnë, por jo të fyejnë, ngrenë akuza apo të bëjnë sherre.  Nuk do të mungojë dhe monologu i Mustafa Nanos, pa të cilën “Provokacija” nuk ka kuptim tanimë. Ju presim çdo të martë dhe të premte në orën 20:00./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono