Nis puna për Unazën Veriore të Tiranës


12:13 | 23/09/2017

 

Do të vijojë puna e Bashkisë së Tiranës për Unazën Veriore të qytetit mbi projektin, plani për të cilin ekziston që në vitin 1989. Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbian Mazniku ka deklaruar se gjithsesi institucioni i Bashkisë do të asistojë banorët e Shkozes, banesat e të cilëve preken nga ky projekt, duke iu kompesuar pagesën e qirasë për banesat për një afat 1 vjeçar, me mundësi riaplikimi për një vit të dytë

https://youtu.be/EdkJlr9MA1sRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono