Nis pastrimi i fasadës së Kryeministrisë, Rama: Ata ndot e ne pastro

13:47 | 14/04/201913:470

Ka nisur pastrimi i fasadës së kryeministrisë, e cila u sulmua me bojë gjatë protestës së një dite më parë nga opozitës.

Kryeministri Rama ka postuar një foto nga momentet e punës për pastrimin e godinës me frazën ironike “Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono