Niko Kovac me ekip të ri? Fotografohet në stadium

21:00 | 07/12/201921:000

Me datë 3 nëntor mori fund aventura e Niko Kovac me Bayern Munchen. Drejtuesit e klubit bavarez ndryshuan trajner, ndërsa kroati po shijon pushimet. Emri i tij është përfolur për pankinën e Everton.

Humbja në derbin përballë Liverpool qëlloi fatale për Marco Silvën dhe Everton e shkarkoi trajnerin portugez. Emri i Kovac u përfol për pankinën e Everton sipas mediave të ndryshme.

Sot ishte ndeshja me Chelsea dhe ish-trajneri i Bayern ishte i pranishëm në stadium. Everton fitoi 3-1 përballë ekipit të Lampard dhe Kovac doli “blof”. Skocezi Ferguson është emëruar trajneri i përkohshëm  dhe e nis mbarë aventurë e tij në stolin e Everton.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono