Në Jalë me motorin më të shpejtë në botë! 

19:30 | 13/08/201919:300

Genta bashkë me Denisin dhe Aldon kanë shkuar me motor për në Jalë.  “Kemi udhëtuar nga Vlora në Palasë, më pas në Dimadhe, do shkojmë në Himarë dhe destinacion kemi Jalën”, u shpreh Denisi. E ndërsa prezantuesja e “Edicionit Veror” Genta tha se kishte frikë të udhëtonte me motor, por ajo e mori guximin dhe bëri një xhiro me motorin më në shpejtë në botë për në Jalë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono