Në fshehtësi të plotë, Sia zbulon se tashmë është nënë për herë të parë

15:40 | 14/01/202015:400

Artistja e njohur Sia, përpos imazhit të saj di të ruaj fare mirë larg vëmendjes së publikut edhe ndodhi të tjera të jetës së saj

Këngëtarja australiane ka zbuluar se ajo ka adoptuar një djalë dhe rrëfimin e ka dhënë gjatë një interviste ku është folur për marrëdhënien me të dashurin e saj, Dj Diplo-n./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono