Ndocaj: Endri Fuga më ngacmon më shumë se gocat!

20:30 | 01/06/201920:300

I ftuar në “Thumb”  Eduard Ndocaj ka folur për jetën e tij në Itali, për librin e tij që ka botuar së fundimi, për marrëdhëniet me gruan dhe për ngacmimet në rrejt sociale. Ai është shprehur se ka vënë re që më shumë në rrjete sociale e ngacmojnë burrat sesa vajzat. Më tej ai është shprehur se nuk e ngacmojnë gocat, por Endri Fuga.

Aulona: Gjithë ky burrë me pushtet me lek, mos me thuaj që nuk të ngacmojnë gocat?

Ndocaj: Me thënë të drejtë më ngacmon më tepër Endri Fuga sesa gocat.

Fatma: Dhe si ngacmon Endri zakonisht?

Ndocaj: Po nxjerr lajme në rrjete sociale…

Fatma: Dëgjo mos mi anashkalo pyetjet…

Aulona: Merr mesazhe nga goca?

Ndocaj: Më vijnë mesazhe nga gocat por nuk i hap.

Aulona: Ti je aktiv në rrjetet sociale, kur shikon goca simpatike u bën like?

Ndocaj: Por gjësë së bukur i bëhet like gjithmonë, edhe një tufe me lule edhe një mashkulli të bukur.   Tani kanë filluar të bëjnë më shumë like burrat. Më dërgojnë zemra dhe kontrolloj ndonjëherë të gjithë burra, them me vete o bo bo. Gruaja është xheloze por është edhe tolerante./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono