Ndalimi i hyrjes së Doshit në SHBA/Alfred Lela intervistë në ABC News

23:46 | 16/04/2018

Gazetari Alfred Lela ka folur në Mbrëmje në ABC News për vendimin e DASH për ndalimin e hyrjes në SHBA të deputetit Tom Doshi dhe familjes së tij për shkak të korrupsionit. Për Lelën më shumë punë po bën ambasada e  SHBA në Tiranë, se institucionet e Shqipërisë. /abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono