Narcos-Meksikë: Nis sezonin e dytë sot në platformën Netflix

11:14 | 13/02/202011:140

Lajme emocionuese për fansat  e serialit Narcos, pas do të nisë  sezonin e dytë në platformën popullore Netflix.

Narcos : Meksikë është një prodhim i Chris Brancato, Carlo Bernard dhe Doug Miro, sezoni i parë premierë në Netflix  nisi më 18 nëntor 2018.

Seriali mori shumë  komente  pozitive dhe fitoi kaq shumë vëmendjen e publikut sa regjisorët vendosen të rinisin një sezon të dytë.

Seriali përqendrohet tek tregtarët e drogës në Meksikë dhe i gjithë komploti zhvillohet  në Kolumbi.

Narcos: Meksikë tregon  zhvillimin e kartelës së drogës në Guadalajara në vitet 1980 ndërsa tregtari i drogës Miguel Angel, Felix Gallardo “bashkon” trafikantët për të krijuar një perandori.

Se çfarë do të presim nga sezoni i dytë ngelet për tu parë. Është e sigurt që Scoot McNairy, një aktor i lindur në Dallas, po tërhiqet nga roli i regjisorit për të kaluar tek roli i protagonistit, në rolin e  Walt Breslin, një person i inflitruar nga qeveria amerikane./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono