Muzaka: Skënderbeu do të jetë mjaft agresiv

23:29 | 13/04/201923:290

Në prag te duelit ndaj Kastriotit, futbollisti i Skënderbeut Gjergji Muzaka tha në konferencë për shtyp se korçaret duhet të vlerësojnë maksimalisht krutanet.

Ndërkaq, ai premtoi se Skënderbeu do të jetë mjaft agresiv në fushë.

Skuadra e Skënderbeut do tw luajw tw dielen ndaj Kastriotit.

Një ndeshje delikate për korçarët pasi krutanët po kalojnë një moment mjaft të mirë.

Në konferencën për shtyp doli Gjergji Muzaka i cili tha se është një ndeshje mjaft vështirë dhe kërkon një vlerësim maksimal.

Sa i përket mënyrës së lojes sulmuese të Kastriotit, Muzaka tha se edhe Skënderbeu do të jetë agresiv në fushë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono