“Mund të na telefonosh kur të duash”, vjen oferta e parë për Muller
Thomas Muller

14:11 | 15/10/201914:110

Thomas Muller nuk ndihet mirë nga mungesa e hapësirave me Bayern Munchen dhe kjo nuk është më sekret. Mediat gjermane nuk e përjashtojnë një largim të tij, ndërsa Karl-Heinz Rummenigge e mohoi në mënyrë kategorike këtë opsion.

Drejt sulmuesit ka ardhur oferta e parë. Bild Sport raporton se Ajaksi është gati t’i dhurojë një fanellë titullari lojtarit gjerman. “Ai mund të më telefonjë kur të dojë. Muller do të jetë gjithmonë i mirëpritur tek Ajaksi”, është shprehur Marc Overmars, drejtori sportiv i “Harkëtarëve”.

Një lëvizje në janar është e vështirë, por vera nuk përjashton asgjë. Holandezët e hodhën hapin e parë, fjala e fundit i takon sulmuesit gjerman. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono