Motori përplaset me bordurën e rrugës, humb jetën 58 vjeçari

14:52 | 09/01/2018

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Peqin- Elbasan.

Sipas policisë një 58 vjeçar që drejtonte një motoçikletë pa targa ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Për pasojë drejtuesi i motoçikletës ka gjetur vdekjen e menjëhershme. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono