Moti – E shtunë, 7 Shtator 2019

08:35 | 07/09/2019

Sipas MeteoAlb: Edhe sot vijon mot i kthjellët dhe vranësira kalimtare, ku me të shpeshta paraqiten në zonat malore. Por mesdita dhe pasditja sjellë zhvillim të vranësirave duke rrezikuar rrebeshe afat-shkurtër shiu, por Ultësira Perëndimore vijon me kthjellime. Orët e natës sjellin përmirësim të kushteve atmosferike.

Temperaturat e ajrit kanë pësuar rënie të lehtë të tyre duke u luhatur nga 12°C mëngjesi deri në 31°C mesdita.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim mbi 4 ballë. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono