Moti – E shtunë, 6 Korrik 2019

09:08 | 06/07/201909:080

Sipas MeteoAlb: deri në orët e vona të pasdites i gjithë territori paraqitet në ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave të larta, por mbrëmja sjellë shfaqe të vranësirave të lehta në ekstremin verior dhe juglindje të vendit.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por nuk pësojnë ndryeshime në mesditë duke u luhatur nga 17°C deri ne 36°C. Era do fryjë lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim mbi 2 ballë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono