Moti – E shtunë, 27 Korrik 2019

08:05 | 27/07/201908:050

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira të lehta do të karakterizojnë motin gjatë orëve të paradites, por pjesa e dytë e ditës sjell zhvillim të vranësirave në zonat veri-verilindore duke rrezikuar rrebeshe shiu afat-shkurtër.

Temperaturat e ajrit nuk do të pësojnë ndryshime të dukshme duke ruajtur të njëjta vlera termike nga 14°C deri në 37°C. Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 38 km/h nga drejtimi kryesisht jugor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim mbi 3 ballë./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono