Moti – E shtunë, 20 Korrik 2019

16:46 | 20/07/201916:460

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirave të lehta mbizoterojnë dei në mesditë, ku më të dukshme vranësirat paraqiten në zonat malore. Por pasditja shton vranësirat duke sjellë shira në ekstremin verior dhe juglindje.

Temperaturat e ajrit mbetën kostante në mëngjes, por mesdita do të ngjis termometrin deri në  36°C mesdita. Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar  dallgëzim 2 ballë./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono