Moti –  E shtunë, 2 qershor 2018

10:51 | 02/06/201810:510

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë pjesën e parë të ditës. Por sërisht pasditja fuqizon përkohësisht vranësirat duke sjellë rrebeshe dhe stuhi të shkurtra ere në Veri – Verilindje ndërsa mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare pjesa më e madhe e Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes por një rënie të lehtë sjell mesdita, kryesisht në Veri dhe zonat Qendrore.

Era do të fryjë kryesisht e lehtë, me shpejtësi 27 km/h nga drejtimi Veriperëndimor ndërsa në det dallgëzimi ulët në 1 ballë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono