Moti – E shtunë, 2 Nëntor 2019

08:16 | 02/11/201908:160

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku më të dukshme do të jenë në zonat malore. Pas mesditës parashikohet që vranësirat të shtohen në skajin verior dhe zonat jugore duke sjellë shira të përkohëshëm në këto rajone duke lënë zonat qëndrore me kthjellime dhe vranësira. Orët e mbrëmjes sjellin përmirësim të përkohëshëm të motit.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 1°C deri në 22°C.

Era do fryjë mesatare në tokë por e fortë në det me shpejtësi mbi 70 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim deri në 6 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono