Moti – E shtunë, 14 prill 2018

12:20 | 14/04/2018

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë gjithë ditës, më të shpeshta në Veri dhe zonat Lindore. Edhe mbrëmja dhe orët e natës, do të mbeten me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat e ajrit vijojnë të pandryshuara gjatë mëngjesit, por rritje me 1 – 2°C sjell mesdita, më e ndjeshme në Ultësirën Perëndimore.

Era do fryjë mesatare por e fortë në mbrëmje, me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi Juglindor, ndërsa në der vijon dallgëzimi 3 ballë./abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono