Moti – E shtunë, 13 Korrik 2019

08:30 | 13/07/201908:300

Sipas MeteoAlb: Moti ka mbetur me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në pasdite kur pritet zhvillim i vranësirave duke sjellë shira fillimisht në zonat Veriore dhe gjatë natës do të përfshijnë gradualisht gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit janë rritur në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga 15°C deri në 33°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtesi 30 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 3 ballë. /abcnews.al\


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono