Moti – E premte, 6 Shtator 2019

08:20 | 06/09/201908:200

Sipas MeteoAlb: Paraditja paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-herëshme në të gjithë territorin. Por pasditja zhvillon dukshëm vranësirat duke sjellë rrebeshe shiu në të gjithë zonën malore dhe pjesërisht në qëndër të vendit.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes por nuk pësojnë ndryshim në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 33°C maksimumi.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi perëndimor-jugperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3-4 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono