Moti – E premte, 4 Tetor 2019

08:02 | 04/10/201908:020

Sipas MeteoAlb: Kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta mbizotërojnw gjatë paradites, duke sjellë reshje shiu në vend. Por pasditja përmirëson dukshëm kushtet e motit duke zhvendosur vranësirat drejt zonave juglindore dhe lënë pjesën tjetër të vendit me alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Parashikohet që orët e natës të largojnë vranësirat nga i gjithë territori.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 7°C deri në 24°C.

Era do fryjë mesatare dhe herë pas here e fortë në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono