Moti – E premte, 26 Korrik 2019

08:16 | 26/07/201908:160

Sipas MeteoAlb: Orët e paradites paraqiten në ndikimin e motit të kthjellët në zonat e ulëta dhe bregdetare, por me kthjellime dhe vranësira kalimtare do të jenë zonat malore. Parashikohet që pasditja dhe nata të vijonë me të njëjta kushte atmosferike duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në territor.

Temperaturat e ajrit do të qëndrojnë të pandryshueshme në vlerat e mëngjesit, por mesdita sjell 2 – 3 gradë rënie të tyre.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Perëndimore-Jugperëndimore duke krijuar në det dallgëzim 2 – 3 ballë. /ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono