Moti – E premte, 19 Prill 2019

22:30 | 19/04/2019

Vranësira të dendura reshje shiu dhe intervale me erë të fortë mbeten në Gadishulli Iberik. Ndërsa kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme dominojnë brigjet e Egjeut, Europën Qëndrore dhe Gadishullin Skandinav. Gjithashtu me kthjellime, vranësira të lehta paraqiten Ishujt Britanikë dhe Lindja e kontinentit.

 

 Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono