Moti – E premte, 16 Gusht 2019

08:17 | 16/08/201908:170

Sipas MeteoAlb: vijon ndikimi i motit te kthjellët gjatë orëve të paradites në të gjithë vendin, por pasditja sjellë kalime  vranësirash nëpër të gjithë territorin, më të dukshme në zonat malore përgjatë kufirit lindor. Me të njëjtat kushte atmosferike mbetemi gjatë natës.

Temperaturat do të jenë të pandryshueshme në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 9°C deri në 34°C. Era do fryjë mesatare në tokë dhe deri e fortë në det me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim mbi 3 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono