Moti – E premte, 15 Nëntor 2019

08:40 | 15/11/201908:400

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave, ku më të dukshme paraqiten në Veriperëndim dhe jug duke rrezikuar shira të dobët.

Temperaturat e ajrit ulen sërisht në mëngjes por rriten me 2 gradë në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 3°C deri në 22°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 60 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono