Moti – E premte, 14 Qershor 2019

08:05 | 14/06/201908:050

Sipas MeteoAlb: Masat ajrore të qëndrueshme vijojnë të diktojnë mot të kthjellët në të gjithë vendin. Pjesa e dytë e ditës sjell kalime vranësirash të lehta në të gjithe vendin, më te dukshme në zonat verilindore dhe juglindore.

Edha nata do të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike. Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur ekstremumet ditore nga 17°C deri në 38°C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h kryesisht nga drejtimi veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 3 ballë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono