Moti – E premte, 1 Nëntor 2019

08:58 | 01/11/201908:580

Sipas MeteoAlb, Kthjellime dhe vranësira të shpeshta të cilat janë më të dukshme në zonat jugore mbizotërojnë në vend gjatë paradites. Pasditja zhvillon vranësirat në këto zona duke sjellë shira të izoluar duke lënë qëndrën dhe veriun në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur velrat ekstreme ditore nga 1°C deri në 21°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriore-Verilindore duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono