Moti – E mërkurë, 4 Shtator 2019

08:15 | 04/09/201908:150

Sipas MeteoAlb: Kushtet e motit në vendin tonë karakterizohen nga aternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-herëshme, ku më të dendura vranësirat paraqiten në rajonin Jugor dhe zona lokale në qender duke rrezikuar shira të përkohëshëm. Mbrëmja sjell përmirësim gradual të motit duke i zhvendosur shirat në dy ekstremet Veri-Jug.

Temperaturat e ajrit do të pësojne rënie të lehtë të tyre duke u luhatur nga 11°C deri në 30-31°C. Era do fryjë mesatarisht me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Verior- veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 – 4 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono