Moti – E mërkurë, 31 Korrik 2019

08:36 | 31/07/201908:360

Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku në ekstremin verior vranësirat do të pësojnë zhvillim duke sjellë shira. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja përmirësojnë dukshëm kushtet e motit duke bërë që kthjellimet të mbizotërojnë në vend.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 34°C. Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det duke arritur shpejtësinë mbi 45 km/h nga drejtimi kryesisht veriperëndimor duke krijuar në det dallgë 4-5 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono