Moti – E mërkurë, 30 Tetor 2019

09:42 | 30/10/201909:420

Sipas MeteoAlb: Moti vijon me altermime kthjellimesh dhe vranësirash gjatë paradites ku më të dukshme do të jenë në jug të vendit. Pas mesditës parashikohet që vranësirat të përfshijnë dhe zonat qëndrore duke sjellë shira të përkohëshëm në këto rajone duke lënë veriun e vendit me kthjellime dhe vranësira. Por orët e vona të mbrëmjes sjellin përmirësim gradual të kushteve atmosferike.

Temperaturat e ajrit mbeten të p-andryshuara në mëngjes por ulen sërisht në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 23-24°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim të ulët./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono