Moti – E mërkurë, 3 Korrik 2019

08:06 | 03/07/201908:060

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës mbetet me kthjellime në të gjithë Shqipërinë.

Ndërsa pasditja do të zhvillojë vranësirat në zonta veriore dhe lindore duke sjellë rrebeshe shiu të izoluar, por sërish mbrëmja dhe nata rikthejnë kthjellimet në të gjithë territorin.

Temperaturat e ajrit do të mbetën sërisht të larta duke u luhatur nga 17°C deri në 39°C. Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25  km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 1 ballë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono