Moti – E mërkurë, 17 Korrik 2019

08:07 | 17/07/201908:070

Sipas MeteoAlb, masat ajrore me origjinë jugperëndimore do të sjellin mot të kthjellët dhe alternime vranësirash të lehta gjatë paradites, por mesdita shton vranësirat në zonat juglindore duke sjellë shira të izoluar. Pasditja dhe orët e natës largojnë vranësirat nga territori duke bërë që kthjellimet të mbizotërojnë.

Temperaturat e ajrit do të rriten me 2°C në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga 11°C mëngjesi deri ne 31°C mesdita. Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar dallgëzim 3 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono