Moti – E mërkurë, 13 Qershor 2018

15:08 | 13/06/2018

Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës eshte dominuar, kryesisht me kthjellime në të gjithë vendin. por mesdita ka sjell vranësira të shpeshta në territor, më të dendura në veri dhe zonat lindore, ku priten rrebeshe të shkurtra shiu.

Sërish pasditja dhe në vijim, sjellin kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat e ajrit mbeten thuajse konstante gjatë mëngjesit por rënie me 1 – 2°C kane sjelle orët e mesditës; kryesisht në zonat Veriore.

Era do të fryjë e lehtë dhe rrallë-herë mesatare, me shpejtësi 27 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 1 – 2 ballë./abcnews.al


<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/mNL6MENmzxE” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono