Moti – E mërkurë, 11 prill 2018

15:18 | 11/04/2018

Sipas MeteoAlb: Paraditja ka vijuar me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në pjesën më të madhe të vendit. NDERSA pasditja sjell kthjellime në zonat Perëndimore, por shira të izoluar në zonat Verilindore dhe Lindore të territorit.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë duke bërë që vlerat e tyre të luhaten nga 7 në 26°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Perëndimor, ndërsa në det vijon dallgëzimi deri 2 ballë. /abcnews.al

Prezantoi: Fioralba Dizdari


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono