Moti – E martë, 9 Korrik 2019

08:00 | 09/07/201908:000

Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë i gjithë territori do të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Por pasditja shton vranësirat në zonat malore veriore dhe veridlindore duke sjellë rrebeshe shiu. Mbrëmja largon vranësirat nga territori.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 15°C deri ne 36°C.

Era do fryjë lehte me shpejtesi 30 km/h nga drejtimi Perendimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono