Moti – E martë, 8 Tetor 2019

17:54 | 08/10/201917:540

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimatre karakterizojnë kushtet e motit në territorin shqiptar, ku më të shpeshta vranësirat paraqiten në zonat jugore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të vijojnw në të njëjtat kushte atmosferike duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes por rritje të lehtë sjellë mesdita duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga 5°C deri në 26°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono