Moti – E martë, 6 nëntor 2018

12:15 | 06/11/201812:150

Sipas MeteoAlb, orët e paradites janë paraqitur me kthjellime dhe vranësira kalimtare në bregdet dhe zonat e ulëta, por vranësira më të dukshme në zonat malore, kryesisht ato veriore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të vijojne me kthjellime dhe vranësira të shpeshta deri në orët e vona të natës kur pritet dendësim i tyre në veri-verilindje./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono