Moti – E martë, 4 Qershor 2019

09:11 | 04/06/2019

Sipas MeteoAlb edhe sot mbetemi në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme duke bërë që kthjellime dhe vranësirave kalimtare të dominojne në të gjithë vendin. Mesdita lë me kthjellime rajonin Perëndimor, por vranësira dhe rrebeshe afat-shkurtër shiu do të Paraqitet pjesa tjetër e territorit.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 10°C deri në 26°C.  Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 32 km/h, nga drejtimi jugor duke gjeneruar në det dallgëzim 3 ballë./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono