Moti, e martë 30 tetor 2018

19:05 | 30/10/201819:050

Sipas MeteoAlb një sistem i mirë-organizuar eshte vendosur në territorin Shqiptar duke kushtëzuar vranësira dhe shira në të gjithë vendin. Mesdita ka sjellë shtim të intensitetit të shirave ku më problematike situata është paraqitur në veri dhe zonat veriperëndimore. Pjesa e dytë e dites, vijon me vranësira dhe shira me intensitet të lartë në Veri – Veriperëndim të territorit, por intensitet mesatar dhe të ulët në zonat Qendrore dhe Jugore. Dobësimi i shirave pritet gjatë orëve të vona të natës./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono