Moti – E martë, 3 Shtator 2019

08:30 | 03/09/201908:300

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës mbetet në ndikimin e motit të vranët dhe shirave të dobët, më të theksuara në veri-qëndër. Por mesdita dhe pasditja paraqiten kryesisht me kthjellime dhe vranësira ne zonat Jugore duke lënë zonat veri dhe qëndër me shira të izoluar. Gjate natës do të ketë shtim të vranësirave në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të ndjeshme të tyre duke u luhatur nga 14°C deri në 30-31°C. Era do fryjë mesatare në tokë dhe deri e forte në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3-4 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono