Moti – E martë, 29 Tetor 2019

08:20 | 29/10/201908:200

Sipas MeteoAlb: Paraditja mbizotërohet nga kthjellime në të gjithë terriorin. Por pasditja sjellë kalime vranësirash të lehta në vend, ku më të dukshme paraqiten në skajin verior të Shqipërisë duke lënë zonat jugore dhe qëndrore në ndikimin e kthjellimeve.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 25°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Perëndimor-Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim i ulët. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono