Moti – E martë, 29 Janar 2019

22:34 | 29/01/2019

Sipas MeteoAlb: Vijon moti me kthjellime dhe vranësira të shpeshta të dominojë në të gjithë Shqipërinë, më të dendura paraqiten vë zonat malore duke gjeneruar dhe reshje. Pasditja dhe nata mbeten me reshje të pakta për zonat Jugore dhe Qëndrore, ndërsa pjesa tjeter e territorit mbetet me kthjellime, vranësira e reshje të izoluara.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 15°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Lindor-Juglindor dukekrijuar në det dallgëzim 2-3 ballë. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono