Moti – E martë, 22 Tetor 2019

08:43 | 22/10/201908:430

Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe temperatura relativisht të larta karakterizojnë kushtet e motit gjatë paradites në territorin shqiptar. Por pasditja sjellë në skajin verior dhe përgjithësisht gjithë zonën malore kalime vranësirash duke lënë zonën e ulët dhe bregdetin me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes por rritje të lehtë sjellin orët e mesditës duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga 7°C deri në 29°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono