Moti –  E martë, 21 gusht 2018

13:18 | 20/08/201813:180

Sipas MeteoAlb: Kthjellime e vranësira të lehta dominojne zonat jugore dhe Qendrore ndwrsa vranësira të shpeshta do të ketë në Veri të vendit. Pas mesditës, vranësirat fuqizohen përkohësisht në në Veri dhe zonat Qendrore duke sjellë edhe rrebeshe të izoluara shiu, por bregdeti mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë, më e ndjeshme në zonat Qendrore dhe Jugore por ruhet maksimumi 37°C në Veriperëndim.

Era do të fryjë mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi kryesisht Verior duke bërë që në det të vijojë dallgëzimi 1 – 2 ballë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono