Moti – E martë, 2 Korrik 2019

08:08 | 02/07/201908:080

Sipas MeteoAlb edhe sot mbetemi në  ndikimin e motit të kthjellët në të gjithë territorin e vendit, përjashtuar ekstremin verior dhe zonat verilindore ku gjatë pasdites dhe mbrëmjes priten vranësira kalimtare.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë sërisht rritje në vlerat minimale dhe  maksimale duke u luhatur nga 17°C deri në 39°C. Era do fryjë lehte me shpejtesi 25 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar  dallgëzim 1 ballë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono