Moti – E martë, 16 Korrik 2019

08:39 | 16/07/201908:390

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira te shpeshta mbizotërojnë deri në mesditë ku vranësirat zhvillohen duke sjellë rrebeshe shiu në qëndër dhe jug, por shira të izoluar në veri. Nata sjell përmirësim të kushteve atmosferike.

Temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 9°C deri ne 29°C maksimumi. Era do fryjë mesatarisht me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar dallgëzim 2 ballë./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono