Moti – E martë, 12 Nëntor 2019

14:46 | 12/11/201914:460

Sipas MeteoAlb: Vranësira të dendura dhe shira të përkohshëm mbizoterojne në të gjithë vendin deri në mesditë, kur shirat bëhen mesatar dhe intensiv fillimisht në zonat perëndimore dhe gradualisht do të përfshijnë të gjithë vendin. Parashikohet që edhe gjatë natës të na shoqërojnë kushtet e paqëndrueshme atmosferike me vranësira dhe shira.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por mesdita sjellë rënie duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 5°C deri në 19°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 60 km/h nga drejtimi Jugor-Juglindor duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono