Moti – E martë, 10 Shtator 2019

08:17 | 10/09/201908:170

Sipas MeteoAlb, orët e para të ditës mbizotërohen nga kthjellime dhe vranësira, të cilat pas mesditës do të pësojnë zhvillim duke sjellë shira të përkohshëm në jug dhe zonat lindore. Mbrëmja dhe nata rikthejnë motin e kthjellët në të gjithë Shqipërinë.

Temperaturat e ajrit ulen më 2°C në mëngjes, por mesdita sjell rritje të lehtë duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 33°C. Era do fryjë mesatare me shpejtësi mbi 35 km/h nga drejtimi verior-veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono