Moti – E hënë, 9 Shtator 2019

08:05 | 09/09/201908:050

Sipas MeteoAlb: Vendi jonë gjatë gjithë ditës së nesërme mbetet me vranësira të shpeshta, për pasojë shirat do të jenë të pranishme në të gjithë zonën malore. Parashikohet përmirësim gradual i motit vetëm në orët e vona të mbrëmjes duke i zhvendosur shirat drejt ekstremit verior.

Temperaturat e ajrit do të kenë rritje në mëngjes, por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 30°C. Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi mbi 45 km/h nga drejtimi perëndimor-jugperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 4 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono